Збірна Харківської області візьме участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука «Золота осінь»
![Збірна Харківської області візьме участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука «Золота осінь» Збірна Харківської області візьме участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука «Золота осінь»](/content/documents/571/57023/thumb-newsSpisok-190x120-6be3.jpg)
З 11 до 18 вересня 2011 року у м. Львові на базі спортивного комплексу «Динамо» відбудуться відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Золота осінь», у котрих візьме участь збірна команда області. Заявки для участі у змаганнях надали близько 250 спортсменів із 12 країн світу та Сумської, Київської, Харківської, Донецької, Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Херсонської, Рівненської, Одеської областей України.
Організатором змагань є Державна служба молоді та спорту України. Головний суддя змагань – Міхайленко В.А., суддя міжнародної категорії.