Харківські спортсмени візьмуть участь у V спортивних іграх України зі скелелазіння серед молоді
![Харківські спортсмени візьмуть участь у V спортивних іграх України зі скелелазіння серед молоді Харківські спортсмени візьмуть участь у V спортивних іграх України зі скелелазіння серед молоді](/content/documents/571/57021/thumb-newsSpisok-190x120-8fd5.jpg)
З 31 серпня до 5 вересня 2011 року у м. Одеса спортсмени збірної команди області візьмуть участь у V спортивних іграх України зі скелелазіння серед молоді. У змаганнях візьмуть участь близько 60 спортсменів із Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Полтавської, Луганської, Київської, Миколаївської областей України, м. Києва, АР Крим.
Організатором змагань є Державна служба молоді та спорту України. Головний суддя змагань – Герасимова Л.В., суддя національної категорії.