Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна завдяки Євро-2012 отримує можливість стати більш відкритою територією для людей, отримати нових друзів, нових інвесторів. Михайло Добкін

02 вересня 2011 | 19:02

Як повідомив сьогодні в ході прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, протягом 3 днів у Харкові відбувалися зйомки промо-фільму до Євро-2012. Харкову співробітники британської продакшн-студії "Pitch International", яка володіє правами на створення відеоматеріалів про Євро-2012, присвятили максимальну кількість часу. «Для фільму про Харків зняли всі основні спортивні об'єкти міста, інтерв'ю з деякими харків'янами, а також танцювальний флешмоб, який 1 вересня, відбувся на пл.Свободи», - повідомив Михайло Добкін.

За його словами, фільм вийде в ефіри основних європейських телеканалів уже в березні 2012 року і дасть можливість багатьом людям дізнатися і полюбити Харків. «Україна завдяки Євро-2012 отримує можливість протягом тривалого періоду рекламувати себе для інших міст та держав, стати більш відкритою територією для людей, отримати нових друзів, нових інвесторів. Я впевнений, що багато людей, що не підозрюють поки про існування нашої країни і не знають, де вона знаходиться, побувавши в Харкові, закохаються і в наше місто, і в Україну», - підкреслив глава області.


Теги: добкін euro2012

Поділиться:Схожі новини