Тренерам-викладачам спортивних установ Харківської області будуть присвоєні кваліфікаційні категорії
![Тренерам-викладачам спортивних установ Харківської області будуть присвоєні кваліфікаційні категорії Тренерам-викладачам спортивних установ Харківської області будуть присвоєні кваліфікаційні категорії](/content/documents/569/56892/thumb-newsSpisok-190x120-9f84.jpg)
Сьогодні об 11.00 годині у приміщенні Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації відбудеться засідання постійної комісії з присвоєння кваліфікаційних категорій тренерам-викладачам з видів спорту. У складі комісії 9 членів, головуючий – заступник голови комісії, заступник начальника управління – начальник відділу учбово-спортивної та масової роботи Геннадій Круговой.
Будуть розглянуті матеріали щодо присвоєння кваліфікаційних категорій тренерам-викладачам з видів спорту за поданням керівників підприємств, установ, організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.