ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юрій Сапронов привітав працівників Фонду державного майна України з 20-річчям організації

19 серпня 2011 | 12:13

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов взяв участь в урочистій церемонії, присвяченій 20-й річниці заснування Фонду державного майна України. Як зазначив у вітальному слові Юрій Сапронов, не випадково Фонд держмайна - ровесник нашої держави, і день його заснування практично збігається з 20-ю річницею незалежності України.

«Регіональне відділення по Харківській області завжди займало одне з перших місць у виконанні завдань державних програм приватизації і завдань з наповнення державного бюджету України. Ваш внесок у розвиток Харківщини величезний: приватизовані тисячі об'єктів, від оренди державного майна до бюджету країни щороку надходять мільйони гривень, значна кількість об'єктів передано для більш ефективного використання в комунальну власність»,- підкреслив віце-губернатор.

У ході урочистої церемонії на честь 20-річчя Фонду державного майна України 24 фахівця Регіонального відділення по Харківській області були нагороджені Знаками Пошани та Почесними Грамотами Фонду, Грамотами Харківської облдержадміністрації, обласної ради та Подяками Харківського міського голови.

Фото

Теги: сапронов прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх