Чоловіча збірна України виборола бронзову медаль з дзюдо на XXVI Всесвітній Універсіаді
![Чоловіча збірна України виборола бронзову медаль з дзюдо на XXVI Всесвітній Універсіаді Чоловіча збірна України виборола бронзову медаль з дзюдо на XXVI Всесвітній Універсіаді](/content/documents/568/56728/thumb-newsSpisok-190x120-0146.jpg)
В м. Шеньчжень (Китай) триває XXVI Всесвітня літня Універсіада 2011 року. 17 серпня відбулися командні змагання з дзюдо, на яких чоловіча збірна команда України виборола бронзову медаль. До складу збірної входить студент Харківської державної академії фізичної культури Олександр Сізов. На теперішній час Україна посідає 6 загальнокомандне місце, на її рахунку 5 золотих, 7 срібних та 4 бронзових медалей.