Харківська команда виборола 14 медалей на чемпіонаті України з велосипедного спорту
![Харківська команда виборола 14 медалей на чемпіонаті України з велосипедного спорту Харківська команда виборола 14 медалей на чемпіонаті України з велосипедного спорту](/content/documents/567/56689/thumb-newsSpisok-190x120-a33a.jpg)
З 5 по 9 серпня 2011 року в м. Новоселиця (Чернівецької обл.) відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту BMX серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Спортсмени змагалися за місця в 2-х дисциплінах: індивідуальній гонці на час та гонці рейсінг. 14 медалей чемпіонату України – 4 золоті, 6 срібних та 4 бронзових в активі збірної команди Харківської області.
2 золоті нагороди виборола Дар’я Ткачова, по одній у Владислава Сапожникова та Єдуарда Кіріченко, сріблом та бронзою були нагороджені Андрій Вербоватий, Вадим Бабенко, Вероніка Борзило, Микита Максименко, Ігор Галкін. Всі вони вихованці куп’янської школи велоспорту ВМХ і навчаються у Харківському державному вищому училищі фізичної культури №1.
Збірну команду області готували тренери Трофімов С.І. та Погоріла В.В.