Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/567/56601/thumb-newsSpisok-190x120-3e14.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма сьогодні провів прийом громадян у громадській приймальні ХОДА. В ході прийому до заступника голови облдержадміністрації звернулося 14 людей (4 - мешканці Харкова). Безпосередньо під час прийому вирішенні питання щодо проведення операції з приводу катаракти, забезпечення слуховими апаратами та протезами. Створені комісії з перевірки роботи медико-соціальних експертних комісій. Надані роз’яснення стосовно забезпечення автомобілями інвалідів війни та медичного обслуговування пільгових категорій в Обласній клінічній лікарні.