Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян](/content/documents/566/56519/thumb-newsSpisok-190x120-c00f.jpg)
Сьогодні заступник голови ХОДА Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у громадській приймальні Харківської обласної державної адміністрації Питання, з якими громадяни звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися невідповідного екологічного стану деяких районів Харківського регіону, а також незадовільної роботи підприємства теплопостачання в місті Ізюм. Всі питання Валентин Дулуб взяв на особистий контроль і обіцяв сприяння у їх вирішенні.