В Харківській області вирішене питання подолання дитячої безпритульності. Ігор Шурма
![В Харківській області вирішене питання подолання дитячої безпритульності. Ігор Шурма В Харківській області вирішене питання подолання дитячої безпритульності. Ігор Шурма](/content/documents/565/56407/thumb-newsSpisok-190x120-29f2.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 26 липня відвідав Харківський обласний притулок для неповнолітніх та обласний притулок для неповнолітніх «Гармонія». «За підсумками відвідування, можна зробити висновок, що в Харківській області вирішене питання подолання дитячої безпритульності. Ці 2 заклади, а також Великобурлуцький районний дитячий притулок дають нам можливість повністю вирішувати питання організованого місця знаходження безпритульних дітей. Діти перебувають у комфортних умовах, харчуються на 38-40 грн. на день, медичне обслуговування здійснює не тільки штатний медпрацівник, а також територіально закріплені за притулками поліклінічні відділення», - зазначив Ігор Шурма.
Довідка. Харківський обласний притулок для неповнолітніх розрахований на 80 місць, обласний притулок для неповнолітніх «Гармонія» - на 60 місць, Великобурлуцький районний дитячий притулок – на 20 місць. Протягом I півріччя 2011 року у цих трьох закладах перебувала 291 дитина.
Шефами Харківського обласного притулку для неповнолітніх є відділ кримінальної міліції у справах дітей Головного управління МВС України в Харківській області, обласного притулку для неповнолітніх «Гармонія» відділ кримінальної міліції у справах дітей управління МВС України на Південній залізниці. Крім того, притулку «Гармонія» спонсорську допомогу надають ЗАО «Філіп Моріс Україна», обласному притулку для неповнолітніх – благодійна організація «Де Поль Харків», Великобурлуцькому районному дитячому притулку – Вільхуватська сільська рада, Великобурлуцька райдержадміністрація та районна рада.