Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Київському районі м. Харкова
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Київському районі м. Харкова Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Київському районі м. Харкова](/content/documents/564/56399/thumb-newsSpisok-190x120-3789.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Київському районі м. Харкова. Проблемні питання, з якими зверталися до заступника губернатора, стосувалися зокрема ремонту дахів та зносу аварійного дерева. Всі питання були вирішені Валентином Дулубом на місці.