ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юрій Сапронов візьме участь у засіданні круглого столу на тему: "Практика та проблемні аспекти застосування норм Податкового кодексу України"

25 липня 2011 | 12:35

26 липня заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов візьме участь у засіданні круглого столу на тему: "Практика та проблемні аспекти застосування норм Податкового кодексу України". Початок круглого столу о 15.00 за адресою: вул.Артема, 46, 4 поверх, прес-центр інформагентства "STATUS QUO". Також у роботі круглого столу візьмуть участь представники Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України (ДПАУ), Національної академії наук, Харківської облради, підприємств, бізнесових кіл та керівництво об'єднання профспілок області.

У рамках засідання планується обговорити проблеми оподаткування малого бізнесу, податок на прибуток підприємств, вплив оподаткування на соціально-економічний розвиток регіонів та питання податкового адміністрування.

Круглий стіл проводиться за сприяння ХОДА, ДПАУ в Харківській області, Харківського регіонального комітету економічних реформ, Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України.

Всі довідки за тел.: 050-406-02-57.

Теги: анонс

Версія для друку Поділиться:


Вверх