Євген Савін провів особистий прийом громадян у Валківському районі
![Євген Савін провів особистий прийом громадян у Валківському районі Євген Савін провів особистий прийом громадян у Валківському районі](/content/documents/564/56344/thumb-newsSpisok-190x120-cd07.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін провів особистий прийом громадян у Валківському районі. Питання, з якими звернулися до нього мешканці, стосувалися присвоєння звання «Майстер народної творчості», надання допомоги у проведенні капітального ремонту або реконструкції ДЮСШ «Спорт для всіх» та виділення коштів на реконструкцію приміщення для відкриття другого дитячого навчального закладу в смт. Ков’яги.