Євген Савін вручив Почесну грамоту облдержадміністрації настоятелю Свято-Озерянського храму сел. Буди протоієрею Петру Пилипчуку
![Євген Савін вручив Почесну грамоту облдержадміністрації настоятелю Свято-Озерянського храму сел. Буди протоієрею Петру Пилипчуку Євген Савін вручив Почесну грамоту облдержадміністрації настоятелю Свято-Озерянського храму сел. Буди протоієрею Петру Пилипчуку](/content/documents/564/56337/thumb-newsSpisok-190x120-fca2.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін вручив Почесну грамоту Харківської облдержадміністрації настоятелю Свято-Озерянського храму Харківської єпархії УПЦ сел. Буди Харківського району протоієрею Петру Пилипчуку. Грамоту присуджено за клопотанням постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Харківської облради. Євген Савін привітав настоятеля з отриманням високої нагороди.