Проїзд великовантажного транспорту через сел. Дворічна буде заборонено. Валентин Дулуб
![Проїзд великовантажного транспорту через сел. Дворічна буде заборонено. Валентин Дулуб Проїзд великовантажного транспорту через сел. Дворічна буде заборонено. Валентин Дулуб](/content/documents/564/56324/thumb-newsSpisok-190x120-fb65.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб 21 липня провів особистий прийом громадян у Дворічанському районі. Питання, з якими мешканці району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися ремонту доріг у населених пунктах району, виділення житла дитині-сироті, ремонту житлового будинку, а також заборони руху великовагового транспорту вулицями сел. Дворічна.
Валентин Дулуб повідомив, що ухвалено рішення повністю заборонити в'їзд на територію сел. Дворічна великовантажного транспорту і направити його польовими дорогами, якими раніше рухався такий транспорт. Зараз готуються відповідні документи, звернення до Служби автомобільних доріг та Державтоінспекцію, щоб виставити необхідні дорожні знаки. Питання про виділення житла дитині-сироті взято на контроль, питання ремонту житлового будинку буде вирішено спільно райдержадміністрацією.