Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реконструкцію міжнародного пункту пропуску «Гоптівка» планується розпочати на початку серпня

21 липня 2011 | 13:12

«Ми сподіваємося, що кошти на реконструкцію міжнародного пункту пропуску «Гоптівка» будуть виділені в кінці липня. Обсяг робіт досить великий. Оновлюватимуться смуги руху, місця для митного та прикордонного контролю. Буде потрібно досить багато часу, але у нас є строки бюджетного періоду і протягом цього року мають бути освоєні всі кошти. Якщо роботи будуть розпочаті на початку серпня, то вони повинні бути завершені в кінці грудня», - зазначив сьогодні заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома.

За його словами, зараз у зв'язку з напливом туристів з Росії через пункт пропуску «Гоптівка» проходить більше 5 тис. осіб на добу, тому в умовах реконструкції необхідно буде вжити заходів, щоб розвести потоки людей як з боку України, так і з боку Росії . «Тому дуже актуальним стає питання про введення в експлуатацію ще двох міждержавних пунктів пропуску «Олександрівка» і «Бударки». На цих пунктах пропуску можливий митний контроль, а на місцевих пунктах пропуску здійснюється тільки прикордонний контроль. Таким чином, ми можемо направити потоки на Плетенівка, Бударкі і Олександрівку», - зазначив Василь Хома.

Він також повідомив, що за оцінками фахівців пропускна спроможність пункту пропуску «Гоптівка» під час реконструкції впаде на 20-50%. Пункт буде продовжувати працювати, але в скороченому режимі.


Теги: гоптівка хома

Поділиться:Схожі новини