Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Запрошуємо до участі в V обласному конкурсі ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір

Запрошуємо до участі в V обласному конкурсі ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір

До 31 жовтня 2011 року триватиме прийом робіт для участі в V обласному конкурсі ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір. Роботи приймаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», «Майстер слова». Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, знаних на Харківщині літераторів, журналістів, поетів, драматургів.

Для участі у конкурсі необхідно надати наступні матеріали у друкованому (бажано) та електронному (обов’язково) варіанті:

- текст, відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);
- копії паспорту, ідентифікаційного номеру, фото 10*15;
- контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку);
- автобіографію;
- за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Цього року збільшено премію переможцям конкурсу. У номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія» винагорода за І місце складає 5 тис.грн., за ІІ місце – 3 тис.грн., за ІІІ місце – 2 тис.грн. Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами: 700-53-29, 715-73-63. Пакет документів можна надіслати на електронну скриньку oblrada2006@yandex.ru ; електронний носій з інформацією - на поштову адресу: м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, Конкурс на кращий літературний твір ім. О.С. Масельського. Роботи також приймаються за адресою: м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64; кімн. 25 та 96.