Євген Савін контролює переведення Первомайської дитячої Школи мистецтв до нових приміщень
![Євген Савін контролює переведення Первомайської дитячої Школи мистецтв до нових приміщень Євген Савін контролює переведення Первомайської дитячої Школи мистецтв до нових приміщень](/content/documents/563/56273/thumb-newsSpisok-190x120-7c08.jpg)
У ході робочої поїздки до м. Первомайський заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав Первомайську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 7 та перевірив стан підготовки кабінетів до переведення художнього відділення Первомайської дитячої Школи мистецтв.
Заступник губернатора надав доручення директору школи тримати на особистому контролі зазначений процес, розмістити вивіску з назвою школи на фасаді будівлі та взаємодіяти з батьківським комітетом Первомайської ДШМ.