Євген Савін провів особистий прийом громадян у м. Первомайський
![Євген Савін провів особистий прийом громадян у м. Первомайський Євген Савін провів особистий прийом громадян у м. Первомайський](/content/documents/563/56269/thumb-newsSpisok-190x120-0aac.jpg)
Під час робочої поїздки до м. Первомайський, яка відбулася 14 липня, заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін провів особистий прийом громадян. Питання, з якими мешканці міста звернулися до заступника керівника області, стосувалися відкриття клубу з боксу, допомоги у ремонті класів у Первомайській загальноосвітній школі, здійснення контролю за переведенням Первомайської дитячої школи мистецтв в приміщення ПК «Хімік», будівництва фізкультурно – оздоровчого комплексу.