Валентин Дулуб провів 3 виїзних особистих прийоми громадян
![Валентин Дулуб провів 3 виїзних особистих прийоми громадян Валентин Дулуб провів 3 виїзних особистих прийоми громадян](/content/documents/563/56256/thumb-newsSpisok-190x120-03b4.jpg)
На цьому тижні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб провів 3 виїзних особистих прийоми громадян у Барвінківському, Чугуївському та Балакліївському районах. В ході проведення прийомів до Валентина Григоровича звертались мешканці районів з питаннями водопостачання, ремонту покрівель, створення ОСББ, ремонту доріг тощо.