Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/563/56245/thumb-newsSpisok-190x120-d7fb.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у приміщенні громадської приймальні ХОДА. Під час прийому до заступника голови ХОДА звернулися 18 людей. Зокрема, в ході прийому були оперативно вирішені питання надання матеріальної допомоги на лікування; скерування на санітарно-курортне лікування; госпіталізації в Обласну клінічну лікарню; проведення операцій з приводу катаракти тощо.