У Чугуєві відкрився ХІІ Міжнародний рєпінський пленер
![У Чугуєві відкрився ХІІ Міжнародний рєпінський пленер У Чугуєві відкрився ХІІ Міжнародний рєпінський пленер](/content/documents/563/56231/thumb-newsSpisok-190x120-a5ed.jpg)
Сьогодні в приміщенні Художньої галереї в Чугуєві відбулося відкриття ХІІ Міжнародного рєпінського пленеру. В урочистій церемонії відкриття та прес-конференції взяв участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, а також праправнуки художника Іллі Юхимовича Рєпіна, які перебувають в Чугуєві в рамках подорожі по місцях, пов'язаним з життям і творчістю їх знаменитого предка.
Рєпінські пленери відбуваються в Чугуєві з 2000 року. Вони покликані популяризувати рєпінські традиції реалістичного мистецтва в творчості сучасних художників і сприяти перетворенню міста на центр розвитку образотворчого мистецтва, про що мріяв Ілля Рєпін.