Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Балаклійському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Балаклійському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Балаклійському районі](/content/documents/562/56153/thumb-newsSpisok-190x120-e030.jpg)
В ході робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися виплати матеріальної допомоги, житлово – комунального господарства, земельного законодавства тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.