В загальнокомандному заліку чемпіонату України зі скелелазіння на трудність Харківська область посіла ІІ місце

З 22 по 26 червня 2011 року у м. Києві на базі спортивного комплексу «НАУ» відбувся чемпіонат України (трудність, болдерінг) зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь 119 спортсменів (44 жінки, 75 чоловіків) з 9 областей України. У особистому заліку в лазінні на трудність харків’янка Остапенко Олена виборола срібну медаль. У загальнокомандному заліку в лазінні на трудність Харківська область посіла ІІ місце. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.