Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі](/content/documents/560/55983/thumb-newsSpisok-190x120-9465.jpg)
В ході робочої поїздки до Золочівського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися виплати матеріальної допомоги, побутових проблем, отримання пільгового автотранспорту тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.