Євген Савін оглянув пам’ятник “Братська могила жертв фашизму 1943 року”
![Євген Савін оглянув пам’ятник “Братська могила жертв фашизму 1943 року” Євген Савін оглянув пам’ятник “Братська могила жертв фашизму 1943 року”](/content/documents/559/55896/thumb-newsSpisok-190x120-9527.jpg)
17 червня заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін у рамках відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та систематичного ознайомлення зі станом утримання та збереження пам’яток культурної спадщини відвідав пам’ятку історії місцевого значення “Братська могила жертв фашизму 1943 року” в Дзержинському районі м. Харкова (пр. Правди, 13). За результатами відвідування встановлено, що пам’ятка утримується у задовільному стані.