Євген Савін відвідав Дворічанський районний будинок культури
![Євген Савін відвідав Дворічанський районний будинок культури Євген Савін відвідав Дворічанський районний будинок культури](/content/documents/557/55634/thumb-newsSpisok-190x120-7394.jpg)
В ході робочої поїздки до Дворічанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав Дворічанський районний будинок культури, де перевірив ефективность використання коштів, виділених на ремонт фасаду закладу. У 2010 році на ці цілі із Стабілізаційного фонду було виділено 550 тис. грн. Заступник губернатора з’ясував, що фасад і прилегла територія будинку культури приведені у належний стан. Також проведені ремонтні роботи дозволили досягти скорочення витрат на енергоносії.