Євген Савін провів особистий прийом громадян у Дворічанському районі
![Євген Савін провів особистий прийом громадян у Дворічанському районі Євген Савін провів особистий прийом громадян у Дворічанському районі](/content/documents/557/55630/thumb-newsSpisok-190x120-ea68.jpg)
Під час робочої поїздки до Дворічанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін провів особистий прийом громадян. Питання, з якими мешканці району звернулися до заступника керівника області, стосувалися придбання туристичного і спортивного інвентарю, а також підтримки «Фонду сільських громад Дворічанщини».