Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Делегація Харківської області бере участь у «Днях Харківської області в Бєлгородській області»

Делегація Харківської області бере участь у «Днях Харківської області в Бєлгородській області»

Делегація Харківської області під керівництвом віце-губернатора Юрія Сапронова бере участь у заході «Дні Харківської області в Бєлгородській області», що проводиться в рамках Дев'ятої універсальної виставки «Регіони Росії». У рамках заходу проходять конференції «Малий і середній бізнес як важливий механізм економічного зростання регіону. Інновації. Інвестиції.Нанотехнології», «Харківська та Бєлгородська області - регіони-партнери», в ході яких харківською і бєлгородською сторонами підписаний Протокол про намір створення Українсько-Російського технологічного парку «Слобожанщина».

У «Днях Харківської області в Бєлгородській області» беруть участь 16 підприємств і навчальних закладів Харківщини, серед яких - Харківська бісквітна фабрика, Харківський завод шампанських вин, ФЕД, Південкабель, академія міського господарства та інші.

«Проведення днів «Харківської області в Бєлгородській області» - свого роду опорна точка в процесі нашої взаємодії, коли ми можемо підбити підсумки і спланувати подальшу спільну роботу. Для харківських компаній і підприємств Бєлгородська область відкриває можливість виходу на величезний ринок Російської Федерації. Нам також важлива можливість обміну досвідом у реформуванні економіки, особливо що стосується агропромислового комплексу, де в бєлгородців є чому повчитися», - зазначив у вітальному слові учасникам заходу заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.