У Харківській області виконано план з посіву овочів
![У Харківській області виконано план з посіву овочів У Харківській області виконано план з посіву овочів](/content/documents/556/55587/thumb-newsSpisok-190x120-6fde.jpg)
Як повідомив сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, на даний момент в Харківській області посіяно 47,9 тис.га овочевих культур, що становить 154% від запланованих площ. Також при запланованих 77 тис. га посаджено 77,3 тис.га картоплі.
Тим не менше, як зазначив заступник керівника області, в деяких районах роботи ще не завершені.
«Якщо брати по районах, то Вовчанський посіяв овочів на 74%, 56% від запланованого посіяли в Ізюмському районі, 70% у Кегичівському. Те ж саме стосується і картоплі - у Богодухівському районі ця робота ще не закінчена, у Дворічанському посадили цієї культури на 80%, на 87% - у Великобурлуцькому, на 97% - у Краснокутському, на 87% - у Сахновщинському», - повідомив Віталій Алексейчук.