ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Церемонія відкриття III Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» буде незвичною та цікавою. Вікторія Маренич

18 травня 2011 | 10:26

Церемонія відкриття III Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» буде незвичною та цікавою. Вікторія Маренич

Відкриття III Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» відбудеться у Харківському державному цирку. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник управління у справах преси та інформації ХОДА - співголова кінофестивалю Вікторія Маренич. За її словами, церемонія відкриття буде незвичайною і дуже цікавою.

«Ми готуємо незвичну церемонію відкриття. 115 років харківському кіно, ім’я Дунаєвського – і відразу в пам’яті постає головний твір – це, звичайно, художній фільм «Цирк» із музикою Ісаака Дунаєвського, – зазначила Вікторія Маренич. – Я хотіла б висловити величезну подяку за те, що на наше сміливе прохання і сміливу ідею керівництво цирку погодилося. В церемонії візьме участь дуже багато людей, приїдуть актори з інших міст, для того, щоб насправді цирк відповідав всім засадам і було зрозуміло, чому саме цирк, щоб це було незвично, цікаво, навіть страхітливо інколи. Такого ще ніколи не було».
Співголова кінофестивалю також нагадала, що церемонії відкриття і закриття III Міжнародного фестивалю, будуть демонструватися в прямому ефірі обласного державного телебачення.

Теги: «харьковская сирень»

Версія для друку Поділиться:


Вверх