Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Коломацькому районі
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Коломацькому районі Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Коломацькому районі](/content/documents/553/55297/thumb-newsSpisok-190x120-b087.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма сьогодні провів особистий прийом громадян у Коломацькому районі. Під час прийому були вирішені наступні питання: проведення операції дитині 2006 року народження в Інституті невідкладної хірургії АМН України за рахунок бюджетних коштів; обстеження та лікування 2 людей в Обласному онкологічному диспансері; обстеження в Обласній дитячій клінічній лікарні 2 дітей з вродженими вадами здоров’я. Крім того, 3 людини були забезпечені слуховими апаратами.