Колектив Харківської філармонії подякував Михайлу Добкіну за допомогу у придбанні музичних інструментів
![Колектив Харківської філармонії подякував Михайлу Добкіну за допомогу у придбанні музичних інструментів Колектив Харківської філармонії подякував Михайлу Добкіну за допомогу у придбанні музичних інструментів](/content/documents/553/55280/thumb-newsSpisok-190x120-22eb.jpg)
Колектив Харківської обласної філармонії написав листа голові ХОДА Михайлу Добкіну, в якому висловлює вдячність за надану спонсорську допомогу у придбанні духових музичних інструментів для Академічного симфонічного оркестру філармонії. «Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток класичної музики і мистецтва Слобожанщини. Успішна реалізація цього значущого проекту була б неможливою без Вашої участі», - йдеться в листі.