ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська обласна державна адміністрація і РДА належним чином підготувалися до роботи в рамках Закону про доступ до публічної інформації. Василь Хома

11 травня 2011 | 11:38

Підготовка до роботи у відповідності з Законом про доступ до публічної інформації почалася в Харківській області вже в січні поточного року. Як повідомив сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома, за цей час для співробітників ХОДА і РДА були проведені навчальні семінари, створено відповідне управління на базі обласної адміністрації, що дозволяє говорити про високий рівень підготовки.

«Я можу з упевненістю сказати, що Харківська обласна державна адміністрація і районні адміністрації належним чином підготувалися до роботи в рамках Закону про доступ до публічної інформації, і на всі інформаційні запити, які будуть приходити в електронному, письмовому вигляді, будуть своєчасно, у строки, встановлені законом, дані відповіді»,- підкреслив Василь Хома.

Теги: публічна інформація хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх