ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласна влада створює сприятливі умови для розвитку підприємництва та малого бізнесу області. Сергій Авершин

28 квітня 2011 | 13:58

Обласна влада створює сприятливі умови для розвитку підприємництва та малого бізнесу області. Сергій Авершин

Сьогодні під час відкриття Міжнародного Конгресу Підприємців, який відбувся в конференц-залі «РадмірЕкспоХолл», начальник Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації Сергій Авершин зазначив, що сьогоднішній захід має особливе значення для розвитку і зміцнення підприємництва та малого бізнесу Харківського регіону.

«У Харківській області понад 300 тисяч осіб зайнято у сфері підприємництва та малого бізнесу, а це близько 30% всього працездатного населення області. Дуже складно переоцінити важливість подібних заходів в житті області», - підкреслив він.

Також начальник Головного управління економіки ХОДА зазначив, що обласна влада цілком підтримує і створює сприятливі умови для розвитку підприємництва та малого бізнесу області. «Ця підтримка є рушійною силою всього економічного потенціалу країни, - акцентував він. - Сьогоднішній захід говорить про те, що сектор підприємництва регіону заявляє свою позицію, він повідомляє про те, що у нього існує свій погляд, і існує певна згуртованість людей, зайнятих у сфері підприємництва».
 

Фото

Теги: економіка конгрес

Версія для друку Поділиться:


Вверх