ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми повинні мати чітке уявлення як забезпечити ефективне виконання вимог Закону «Про доступ до публічної інформації». Василь Хома

21 квітня 2011 | 15:45

21 квітня в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ХОДА – керівника апарату Василя Хоми відбулася нарада з керівниками апаратів та представниками юридичних служб районних державних адміністрацій, керуючими справами, представниками юридичних служб виконкомів міських рад міст обласного значення з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією Закону України «Про доступ до публічної інформації». Василь Хома зазначив, що необхідно мати чітке уявлення як забезпечити ефективне виконання вимог Закону, який набуває чинності 9 травня 2011 року.

В ході наради Головним юридичним управлінням Харківської обласної державної адміністрації були надані роз'яснення щодо основних положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» та його проблемних питань. Заступником керівника апарату до відома присутніх на нараді представників районів та міст області був доведений План заходів обласної державної адміністрації щодо запровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших нормативних актів з цього питання та надані рекомендації щодо першочергових заходів, необхідних для реалізації вимог Закону в районах та містах області.

Теги: хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх