Михайло Добкін запропонував фінським компаніям взяти участь у конкурсі на приватизацію мережі комунальних аптек
![Михайло Добкін запропонував фінським компаніям взяти участь у конкурсі на приватизацію мережі комунальних аптек Михайло Добкін запропонував фінським компаніям взяти участь у конкурсі на приватизацію мережі комунальних аптек](/content/documents/548/54758/thumb-newsSpisok-190x120-a4e9.jpg)
«У нас є своя комунальна аптечна мережа, яка зараз шукає свого інвестора. Ми хочемо цілим комплексом передати її в одні руки з певними умовами щодо соціальних груп населення, тому якщо у вас є інтерес у цьому плані, ми готові надати всю інформацію. Це відкритий конкурс, можна взяти в ньому участь або для приватизації, або для оренди», - повідомив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін у ході зустрічі з делегацією Республіки Фінляндія.