Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Харківському районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Харківському районі Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Харківському районі](/content/documents/548/54728/thumb-newsSpisok-190x120-699b.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час робочої поїздки до Харківського району провів особистий прийом громадян. Питання, з якими мешканці району звернулися до голови ХОДА, стосувалися надання матеріальної допомоги; будівництва мосту через річку Уди у сел.Васищеве; будівництва каналізаційного колектору у с.Лизогубівка; передачі обладнання та електричних мереж на баланс АК «Харківобленерго» Харківським національним аграрним університетом ім. Докучаєва.