Наради з питань благоустрою будуть проводитися регулярно. Михайло Добкін
![Наради з питань благоустрою будуть проводитися регулярно. Михайло Добкін Наради з питань благоустрою будуть проводитися регулярно. Михайло Добкін](/content/documents/547/54642/thumb-newsSpisok-190x120-6752.jpg)
Як зазначив сьогодні під час наради з благоустрою голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, такі наради будуть регулярними. «Ми будемо проводити їх 1 раз на тиждень. За підсумками сьогоднішньої наради будуть дані доручення, і через тиждень ми проаналізуємо їх виконання. Ми подивимося, що зроблено по санітарній очистці тих місць, які були продемонстровані сьогодні на слайдах, а також розглянемо нові місця, де існують несанкціоновані звалища сміття», - підкреслив Михайло Добкін.