Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ
![Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ](/content/documents/547/54604/thumb-newsSpisok-190x120-42a9.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час традиційної зустрічі «Чай з губернатором» обговорив з представниками центральних та регіональних ЗМІ найбільш актуальні для регіону теми. Зокрема, були порушені питання щодо використання альтернативних джерел енергії; адміністративної реформи; залучення інвестицій; роботи промислових підприємств регіону; подальшого будівництва Харківського метрополітену та ін.