Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі](/content/documents/546/54545/thumb-newsSpisok-190x120-d814.jpg)
В ході робочої поїздки до Шевченківського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Зокрема, порушені громадянами питання стосувалися виплати матеріальної допомоги та ряду побутових проблем. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.