ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2010 році в Україні розпочався непростий пошук нового суспільного компромісу. Михайло Добкін

04 квітня 2011 | 13:37

У 2010 році з приходом на пост Президента України Віктора Януковича в Україні поновилися демократичні процеси взаємодії між різними етнічними групами і припинилося роздмухування конфліктів на грунті націоналістичних віянь, - заявив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін, відкриваючи в Парижі засідання Міжнародного круглого столу «Зростання правонаціоналістичної загрози в Україні як тенденція європейської політики».

«У 2010 році в Україні розпочався непростий пошук нового суспільного компромісу, очищення понять «української культури», «українського патріотизму» від штучно насадженої тотожності праворадикальному націоналізму. Почався процес формування нової ціннісно-нормативної структури суспільства на основі справді демократичних, загальнолюдських принципів, здатних об'єднати людей різних поглядів.

Ми очікуємо прийняття нового закону про мови, який дозволить українській мові розвиватися через стимули, а не через тиск, і створить умови для розвитку інших мов і культур. Зокрема, можу сказати, що в Харкові за останній рік збільшилась кількість як російськомовних, так і україномовних шкіл», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: круглий стіл добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх