Події дня
![Події дня Події дня](/content/documents/545/54427/thumb-newsSpisok-190x120-e965.jpg)
Сьогодні, 1 квітня, о 15:00 в малій залі Будинку рад (вул.Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: «Про проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».
Сьогодні, 1 квітня, о 15:00 в малій залі Будинку рад (вул.Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: «Про проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».