ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жодна копійка, яка є в розпорядженні соціальних служб Харківської області на санаторно-курортне лікування, вже другий рік поспіль не йде за межі регіону. Ігор Шурма

29 березня 2011 | 18:09

«Жодна копійка, яка є в розпорядженні соціальних служб Харківської області на санаторно-курортне лікування, вже другий рік поспіль не йде за межі регіону. Це стало можливим завдяки подоланню низки адміністративних факторів. Кожна копійка працює на місцеві санаторії «Березівські мінеральні води», «Роща», «Ялинка», «Високий», - зазначив сьогодні під час наради з профспілковим активом області заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.  

За його словами, керівництво облдержадміністрації та обласної ради проводить активну роботу з Кабінетом міністрів з приводу можливостей санаторно-курортних закладів нашого регіону. Крім того, до відома уряду доведене висловлене афганцями, чорнобильцями, інвалідами, ветеранами, учасниками Великої Вітчизняної війни небажання їхати до інших областей на оздоровлення.

«Другий рік поспіль ми активно беремо участь у тендерних процедурах на рівні Міністерства соціальної політики. Минулого року нашим санаторіям дали лише 5800 путівок. Цього року ми працюємо ще активніше і сподіваємося досягти кращого результату», - підкреслив Ігор Шурма.

 

Теги: шурма оздоровлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх