Заступник директора Красноградського ЦДЮТ дістала винагороду Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності
![Заступник директора Красноградського ЦДЮТ дістала винагороду Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності Заступник директора Красноградського ЦДЮТ дістала винагороду Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності](/content/documents/543/54262/thumb-newsSpisok-190x120-3904.jpg)
17-18 березня 2011 року у Києві відбувся другий (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників. Харківську область на цьому конкурсі представляла заступник директора Красноградського центру дитячої та юнацької творчості Красноградської районної державної адміністрації Галина Жученко, яка стала переможцем у номінації «Заступник директора» та була нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та подякою інституту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова