ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сьогоднішня конференція покликана підняти величезний пласт проблем духовного плану та запропонувати шляхи їх вирішення. Михайло Добкін

24 березня 2011 | 13:36

Голова ХОДА Михайло Добкін у ході відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відродження духовності в сучасному суспільстві: взаємодія Церкви та освіти» підкреслив величезне значення, яке мають подібні заходи для зміцнення духовності Слобожанщини та України в цілому.

«Для мене велика честь брати участь у цьому заході, адже Всеукраїнська науково-практична конференція покликана підняти величезний пласт проблем морального, духовного плану та запропонувати шляхи їх вирішення.

Символічно, що цей авторитетний форум проходить в рамках святкування 90-річчя Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, людини, яка доклала багато зусиль для духовного пробудження України в цілому та Слобожанщини в зокрема. Служачи Святій Православній церкві, він вносить величезний внесок у відродження та зміцнення християнських чеснот - милосердя, співчуття, любові до ближнього. За це його, видатного церковного служителя, громадського діяча, богослова, письменника, поета люблять православні віруючі і поважають представники інших конфесій», - підкреслив голова області.

Теги: харківська єпархія духовність конференція добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх