ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми прагнемо до забезпечення абсолютної безпеки та правопорядку. Василь Хома

22 березня 2011 | 17:38

Як зазначив сьогодні під час брифінгу за підсумками установчого засідання Регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату Василь Хома, головним завданням штабу є координування діяльності всіх структур, що відповідають за правопорядок. «Головне завдання Регіонального міжвідомчого координаційного штабу - скоординувати діяльність всіх структур так, щоб всі поставлені завдання вирішувалися ефективно. Кожен процес має бути доведений до досконалості, - підкреслив Василь Хома. - Усі плани і моделі будуть відпрацьовуватися постійно, цей процес буде динамічним. Основна мета відпрацювання - забезпечення абсолютної безпеки та правопорядку. Ми будемо прагнути цього».  

Також заступник голови ХОДА зазначив, що основний принцип роботи УЄФА в плані безпеки - недопущення будь-яких позаштатних ситуацій. «Ми обговорювали різні питання, моделювали ситуації різних надзвичайних обставин, але найважливіше і головне - ми повинні так відпрацювати всі заходи, щоб у нас не виникало ніяких надзвичайних ситуацій, - заявив Василь Хома. - Робота штабу в першу чергу буде спрямована на відпрацювання планів та заходів, які б забезпечили безпеку і правопорядок». 

 Заступник голови Харківської облдержадміністрації запевнив, що підготовка Харкова проводиться на високому рівні. «Всі завдання, які стосуються фінансування, будуть вирішені. Все буде підготовлено вчасно», - заявив він.
 

Теги: euro 2012 хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх