ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові розпочався семінар-нарада з керівниками комунальних ЗМІ області з обговорення змін до Закону України «Про інформацію» та нового Закону «Про доступ до публичної інформації»

22 березня 2011 | 10:52

Сьогодні в Харкові проводиться семінар-нарада з керівниками комунальних ЗМІ області, присвячений обговоренню змін до Закону України «Про інформацію» і Закону «Про доступ до публичної інформації» під керівництвом начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич. Також у семінарі беруть участь начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп'єв і політолог, професор, кандидат історичних наук Володимир Нікітін.

У ході семінару обговорюються зміни в схемі оформлення інформаційних запитів, а також відповідей на них з боку органів влади, і відповідальність обох сторін процесу за отримання або видачу інформації.

«Раніше було багато обговорень цих законів, але сьогодні вони вже підписані, і ми вирішили сьогодні з вами зустрітися, щоб ви зрозуміли, що починаєте працювати в абсолютно нових умовах. А вже після цього буде проведена велика робота з головами районних адміністрацій з цього ж питання», - з такими словами Вікторія Маренич звернулася в ході семінару до голів комунальних ЗМІ.

Фото

Теги: семінар маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх