ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сьогодні немає підкріпленої законодавчо системи, яка передбачала б відповідальність людей за стихійні звалища. Михайло Добкін

21 березня 2011 | 18:24

У Харківській області утворюється велика кількість стихійних звалищ. Одним з найбільш проблемних місць залишаються узбіччя окружної дороги, які засмічуються й через технічну зношеність сміттєвозів, і з вини мешканців навколишніх населених пунктів, які вивозять сміття до окружної дороги.

Як зазначив сьогодні під час прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, для системного вирішення цієї проблеми необхідно створити структуру, яка мала б право відстежувати порушення і карати за них.

«Сьогодні немає підкріпленої законодавчо системи, яка передбачала б відповідальність людей за стихійні звалища, немає структури, яка могла б системно відстежувати це і карати. Ця проблема вирішена в багатьох європейських країнах, не потрібно винаходити велосипед. Необхідно збільшити відповідальність людей і дати комусь право адмініструвати, щоб він міг не тільки відстежувати порушення, а й штрафувати», - підкреслив голова області.

Теги: добкін звалища

Версія для друку Поділиться:


Вверх