У Вовчанському районі відроджується масовий спорт
![У Вовчанському районі відроджується масовий спорт У Вовчанському районі відроджується масовий спорт](/content/documents/541/54029/thumb-newsSpisok-190x120-3432.jpg)
У Вовчанському районі заступник голови ХОДА Євген Савін відвідав стадіон публічного акціонерного товариства «Вовчанський агрегатний завод» (ПАТ «ВАЗ»). Завдяки керівництву установи в районі відроджується масовий спорт. Влітку на стадіоні проводяться обласні та районні змагання з футболу, волейболу, пляжного волейболу, в яких беруть участь як працівники заводу, так і мешканці Вовчанську. Заступник голови ОДА залишився задоволений наявністю сучасного спортивного інвентаря для зимових видів спорту. Також Євген Євгенович ознайомився у Вовчанську з роботою районного будинку культури.